Hakkımızda

Şirketimiz 1987 yılında Ankara’da YÜKSEL GIDA VE İHT. MAD. LTD. ŞTİ. olarak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra ticaretin değişen şartları içerisinde yerini alabilmek için 1997 yılında ERSEL GIDA VE İHT. MAD LTD ŞTİ’ni kurarak bu şirkette tek ürün distribütörlüğü yapmaya başlamıştır.

1997 yılında kurulan ve 25 yıldır faaliyetlerine devam eden ikinci firmamız ERSEL GIDA LTD. ŞTİ. başta Ankara Bölgesi ve çevre iller olmak üzere tüm Türkiye'de ortalama 8500 müşteri ile yurdumuzun birçok yerine yıllardır kaliteli ve düzenli hizmet sunan, vizyonu ve misyonu belli olan, bu felsefede yoluna devam eden saygın, güvenilir gıda distribütörlük firmalarından birisidir.

Türkiye pazarına girdiğinden beri ürünlerini sattığımız ve yaklaşık 22 yıldır da tek distribütörlüğünü yaptığımız uluslararası bir firma olan PERFETTİ VAN MELLE ile yolumuza devam etmekteyiz.

2014 yılı içerisinde İZMİR BÖLGESİ ve çevre illerin distribütörlüğü alınarak diğer grup şirketimiz YÜKSEL DAĞITIM PAZ VE TİC. LTD. ŞTİ. faaliyetlerine başlamıştır. Kısa zamanda, tecrübeli ticaret anlayışı ve dinamik ekibiyle satış, dağıtım ve pazarlama alanında bölgesinde zirveye odaklanan kurumsal bir şirket haline gelmiştir.

35 yıllık bir tecrübe, gayret ve emeğin sonucunda bugün itibariyle satış, pazarlama ve dağıtım konusunda sektörün aranan, tanınan ve güvenilir bir firması haline gelmiştir. Her geçen gün kendini geliştiren, yeniliklere açık, teknolojiyi işinde kullanan, genç ve dinamik bir yapıya sahiptir.

Grubumuz toplamda 75 araçlık satış filosu ve ekibiyle geniş bir perakendeci kitlesine, yerel zincir marketlerden ulusal marketlere satış, dağıtım ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Şirket kültürüne uyan, vizyon ve misyon çerçevesine uygun bulduğu yeni distribütörlükler almaya devam edecektir.

35 Yıllık
Tecrübe
8500
Müşteri
75
Araç
110
Çalışan
Ersel Gıda 2019 Tüm Hakları Saklıdır